Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

XXII Europejski Tydzień Sportu

XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin

W roku 2016 po raz ósmy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, rozegrany zostanie XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin, w którym Miasto Oświęcim weźmie udział.
Turniej organizowany jest w dniach od 26 maja do 1 czerwca, a niezmiennym głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby uczestników.

W roku 2015 w Turnieju sklasyfikowano 523 miasta i gminy w Polsce, wśród nich również nasze miasto, w którym zorganizowanych zostało 60 imprez dla 2.931 osób.

Ponownie w tym roku zapraszamy do współorganizacji i włączenia się poprzez organizację różnorakich imprez i innych wydarzeń o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym na terenie miasta.

Zapraszamy przedszkola, szkoły i uczelnie, kluby sportowe i stowarzyszenia, zakłady pracy, grupy parafialne, wszystkich, którzy zorganizują dowolne formy aktywności ruchowej.

Każde nawet najmniejsze działanie jest bardzo ważne, ponieważ przyczyni się do podniesienia zdrowotności uczestników i wpłynie na sukces organizacyjny całego Turnieju.

Pliki do pobrania:

Kalendarz.pdf (Rozmiar: 202043 bajtów)
Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)