Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

OTYLIADA 2018

 |


W oświęcimskiej edycji Ogólnopolskiego Maratonu Pływackiego OTYLIADA 2018, który odbył się w nocy z 10 marca na 11 marca w Krytej Pływalni MOSiR w Oświęcimiu wystartowało 23 pasjonatów pływania. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy w wieku od 8 do 63 lat. Łącznie w ciągu prawie 7 godzin wszyscy uczestnicy przepłynęli dystans 150 km i 600 m.

Najdłuższy dystans wśród kobiet przepłynęła Bożek Sylwia - 10 km. Najdalej wśród mężczyzn popłynęli Mikołaj Daszkiewicz oraz Wiktor Cierpiał - 17 km. Najmłodszymi   uczestnikami  byli Lena Pawela (10 lat), która przepłynęła 1.500 m i Aleksander Gałgan (8 lat), który przepłynął 1.300 m. Najstarszą zawodniczką okazała się Pani Mirosława Tomczak - Kocurek, która przepłynęła 3.500 m.

Najliczniejszą rodzinę stanowili Państwo Gałgan ? Pawela: Anna, Adrian, Aleksander, Anna ,Lena.

Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy, numizmaty, a najmłodsi dostali małe pluszowe foczki.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie i wzięcie udziału w zabawie promującej pływanie i zdrowy wypoczynek. W sposób szczególny pragniemy wyrazić wdzięczność:

- Sędziom pływackim, którzy jako woluntariusze prowadzili zawody, a w przede wszystkim Panu Adamowi Góralczykowi (sędziemu głównemu),

- Zdzisławowi Kozaczkowi - konferansjerowi

oraz wszystkim których nie wymieniliśmy, a w znaczący sposób pomogli w organizacji Otyliady.

Zdjęcia dostępne pod linkiem http://mosir.oswiecim.pl/OTYLIADA-2018-928.html

Pliki do pobrania:

Regulamin "Otyliada 2018".pdf (Rozmiar: 369853 bajtów)