Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

KRYTA PŁYWALNIA CZYNNA OD 13.02.2021 Z OGRANICZENIAMI

 |

Informujemy, iż w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021r Kryta pływalnia od dnia 13 lutego br. wznawia swoją działalność w ograniczonym zakresie

(dostępna będzie wyłącznie niecka basenu sportowego 50 m oraz 25 metrowego)

 

Pozostałe strefy uruchomione zostaną w późniejszym terminie, po przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych formalności/zgód.

Dostępność  basenów sportowych, z uwagi na konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa zostaje również ograniczona, dlatego tez Klienci indywidualni proszeni są o szczegółowe zapoznanie się z godzinami dostępności obiektu Krytej pływalni

w poszczególnych dniach ( www.mosir.oswiecim.pl zakładka Kryta Pływalnia/ grafik)

 

Do czasu otwarcia pozostałych stref w obiekcie Krytej pływalni obowiązują wyłącznie bilety dot. strefy basenu 50 m.


Karnety na zajęcia oraz karnety gotówkowe zostaną przedłużone o czas wyłączenia Krytej pływalni z użytkowania.


Z uwagi na warunkowe dopuszczenie obiektów basenowych, których funkcjonowanie zostało uzależnione od rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa SARS COV 2  sprzedaż nowych karnetów zostaje wstrzymana.

 

Za utrudnienia serdecznie  przepraszamy. Prosimy wszystkich Klientów o szczegółowe zapoznanie się z zasadami bezpiecznego korzystania z obiektu w czasie pandemii oraz o ich bezwzględne przestrzeganie.


Wszystkie kolejne komunikaty w zakresie możliwości korzystania z obiektu  ( w tym m.in. godziny dostępności torów/stref czy terminy otwarcia pozostałych stref) będą umieszczane zarówno na stronie internetowej na Facebooku oraz w obiekcie Krytej pływalni.