Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

JUŻ PŁYWAM ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

JUŻ PŁYWAM | Zdjęcie przedstawia doje dzieci pływających w basenie w czepkach czerwonym i białym i okularach. Dodatkowo na zdjęciu jest napisane MAŁOPOLSKI PROJEKT NAUKI PŁYWANIA JUŻ PŁYWAM  - PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO.
JUŻ PŁYWAMZdjęcie przedstawia doje dzieci pływających w basenie w czepkach czerwonym i białym i okularach. Dodatkowo na zdjęciu jest napisane MAŁOPOLSKI PROJEKT NAUKI PŁYWANIA JUŻ PŁYWAM - PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO.

JUŻ PŁYWAM PODSUMOWANIE

Od  od 27 września do 30 listopad br.. w obiekcie Krytej Pływalni MOSiR Oświęcim realizowany był projekt "Już pływam" współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 2400,00 zł.


W projekcie uczestniczyło trzydzieścioro dzieci szkół podstawowych z terenu Oświęcimia.


Projekt podzielony był na dwa etapy i obejmował 20 godzin nauki pływania. Zajęcia odbywały się we wtorki i środy pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów nauki pływania.


Uczestnicy projektu opanowali podstawowe umiejętności nauki pływania kraulem, na grzbiecie i na piersiach. Dzieci zapoznały się także z zasadami bezpiecznego zachowania się na basenie i akwenach otwartych.


W zajęciach wykorzystano przybory dostępne na basenie: kółka, deski, makarony, piłki.


Po zakończeniu projektu każdy uczestnik otrzymał dyplom ukończenia podstawowego kursu nauki pływania.


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci szkół podstawowych na naukę pływania realizowaną w ramach projektu pn. "Już pływam" przy wsparciu finansowy Województwa Małopolskiego uzyskanym w kwocie 2.400zł.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom.


Zapraszamy do naszej galerii: https://www.mosir.oswiecim.pl/Galeria-44.html |