Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

OTYLIADA 2023 - ODBĘDZIE SIĘ W NOCY Z 18 NA 19 LISTOPADA 2023

OTYLIADA 2023 |
OTYLIADA 2023

Ósmy Ogólnopolski maraton pływacki "OTYLIADA 2023" w Oświęcimiu !

Kryta pływalnia MOSiR w Oświęcimiu już po raz piąty bierze udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim Otyliada, który odbędzie się w nocy z 18 na 19 listopada 2023 r.. Patronat nad imprezą objęła najlepsza pływaczka wszech czasów - Otylia Jędrzejczak.

Celem "OTYLIADY" jest zachęcanie Polaków do aktywności fizycznej, a tym samym do zainwestowania we własne zdrowie. Pływanie to przyjemność, a przy okazji spora dawka ruchu. Poprawia więc naszą kondycję i zapewnia dobre samopoczucie. Udział w imprezie będzie okazją do zabawy w wodzie i sprawdzianem swoich możliwości pływackich.

Dla uczestników maratonu przewidziano nagrody. Otrzymają je najmłodsi i najstarsi pływacy oraz osoby, które przepłyną najdłuższy dystans. Specjalne nagrody czekają też na najliczniejsze rodziny, które wezmą udział w nocnym pływaniu.

Zapisów można dokonać w dniu imprezy do godziny 18:30 na naszej pływalni. W nocnym pływaniu w Oświęcimiu może wziąć udział 48 osób. Impreza odbywać się będzie w godzinach od 18:00 do 06.00.

Wszystkie informacje dostępne również na stronie Otyliady  - www.otyliada.pl.

Serdecznie zapraszamy!!!