Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

ZA NAMI XXIII RODZINNY RAJD ROWEROWY

 |

Za nami XXIII Rodzinny Rajd Rowerowy. Po raz kolejny cel w postaci promocji aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodziny oraz poznawanie uroków ziemi oświęcimskiej i okolic został osiągnięty!

Przedsięwzięcie zgromadziło ponad 1200 miłośników jazdy na rowerze. Uczestnicy zmierzyli się z trasą około 30 km prowadzącą przez Oświęcim, Bobrek, Gromiec. Na całej trasie nad bezpieczeństwem uczestników czuwała wyspecjalizowana ekipa zarówno medyczna jak i techniczna. Kontynuując tradycję zapoczątkowaną przez wieloletniego Sponsora rajdu- Panią Dorotę Tokarz, syn Krzysztof oprócz ufundowanych rowerów zapewnił także samochód serwisowy,  który wspierał nas na całej trasie rajdu.
Start tegorocznego RRR po raz pierwszy ruszył z Kamieńca. Dzięki uprzejmości Sołtysowi Gromca oraz LKS-owi Gromiec, na boisku został zorganizowany półmetek Rajdu, uczestnicy mogli posilić się i wypocząć. Sił jednak było na tyle dużo, aby wspólnie zatańczyć taniec Belgijskiego - na aktywnych czekały upominki w postaci bonów i voucherów do McDonalds, KFC, Parku Miniatur w Inwałdzie, Molo w Osieku oraz Fitness 24 i GymForYou.  Po chwili wytchnienia peleton ruszył w drogę powrotną i  "Rajdowicze" szczęśliwie dotarli do mety zorganizowanej na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.
Uczestnicy od razu chętnie skorzystali z ciepłego posiłku przygotowanego przez Restaurację Skorpion. Najmłodsi uczestnicy cieszyli się z atrakcji w postaci malowania twarzy, wesołego "Burger Kinga" oraz "dmuchańców". Stoiska z popcornem i watą cukrową cieszyły się również dużym zainteresowaniem.
Dodatkową atrakcją na tegorocznym XXIII Rajdzie był występ dziecięcych formacji tanecznych  z Klubu Sportowego Millenium Brzeszcze oraz pokaz Zumby  prowadzony przez Fitness 24.
Na mecie rozstrzygnięto konkursy, z których między innymi zostali wyłonieni:
   - najstarszy uczestnik,
   - najstarsza uczestniczka,
   - najmłodszy uczestnik, który samodzielnie przejechał trasę,
Nagrodzona zostały także najliczniejsza rodzina z tym samym nazwiskiem.


Składamy serdeczne podziękowania sponsorom XXIII RRR i gratulacje tegorocznym zwycięzcom konkursów i wszystkim wytrwałym uczestnikom Rajdu.

Szczególne podziękowania za okazaną pomoc, wsparcie oraz życzliwość należą się
    1. Władzom Miasta Oświęcim
    2. Władzom Gminy Libiąż
    3. Sołtysowi Gromca
    4. Władzom LKS Gromiec
    5. Sponsorowi Głównemu - Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
    6. Salonowi Rowerowemu Doroty Tokarz
    7. Składowisku Odpadów Komunalnych
    8. Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji
    9. Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej
    10. Zakładowi Usług Komunalnych
    11. Molo Resort w Osieku
    12. www.akancelaria.pl
    13. NailsLove
    14. Studio Figura
    15. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej
    16. Hash
    17. Sigma Bis Rafał Czopek
    18. Burger King
    19. KFC
    20. Fitness 24
    21. Club GymForYou
    22. Księgarnia Tattoo&Skate
    23. Park Miniatur w Inwałdzie
    24. McDonalds Corporation - Oświęcim
    25. Energylandia
    26. Restauracja Skorpion

Ponadto szczególne podziękowania za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom Rajdu należą się:
    1. Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu
    2. Straży Miejskiej w Oświęcimiu
    3. Ochotniczym Strażom Pożarnym; Oświęcim, Rajsko, Poręba, Dwory, Gromiec, Bobrek oraz Jednostce Strzeleckiej z Oświęcimia.
    4. Maltańskiej Służbie Medycznej.

Wszystkim uczestnikom, sponsorom, współorganizatorom dziękując za mile spędzony sobotni  dzień zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w XXIV edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego za rok !!!


Sponsorem Głównym XXIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

 

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

www.gaz-system.pl