Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu

OTYLIADA 2020

OTYLIADA 2020

Siódmy Ogólnopolski maraton pływacki "OTYLIADA 2020" w Oświęcimiu !

Kryta pływalnia MOSiR w Oświęcimiu już po raz czwarty bierze udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim Otyliada, który odbędzie się w nocy z 14 na 15 marca. Patronat nad imprezą objęła najlepsza pływaczka wszech czasów - Otylia Jędrzejczak.

Celem "OTYLIADY" jest zachęcanie Polaków do aktywności fizycznej, a tym samym do zainwestowania we własne zdrowie. Pływanie to przyjemność, a przy okazji spora dawka ruchu. Poprawia więc naszą kondycję i zapewnia dobre samopoczucie. Udział w imprezie będzie okazją do zabawy w wodzie i sprawdzianem swoich możliwości pływackich.

Dla uczestników maratonu przewidziano nagrody. Otrzymają je najmłodsi i najstarsi pływacy oraz osoby, które przepłyną najdłuższy dystans. Specjalne nagrody czekają też na najliczniejsze rodziny, które wezmą udział w nocnym pływaniu. Do udziału w Otyliadzie zgłosiło się 49 pływalni z całej Polski, które będą gospodarzami wydarzenia.

Zgłoszenia uczestników maratonu są przyjmowane do 20 lutego, poprzez stronę internetową www.otyliada.pl (zakładka REJESTRACJA). W nocnym pływaniu w Oświęcimiu może wziąć udział 100 osób. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać od godz. 18:00 do godz. 22:00 ze wszystkich stref basenowych (za wyjątkiem sauny). Natomiast po godz. 22:00 dla uczestników udostępniony będzie tylko basen sportowy.

Serdecznie zapraszamy!!!Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)